Hana Maciuchová

Slavná a uznávaná česká herečka Hana Maciuchová se narodila 29. listopadu roku 1945 v moravském Šternberku. Vedle hraní působí jako pedagožka.

Roman Vojtek

Roman Vojtek je český především muzikálový herec. Většina lidí si jej vybaví díky jeho obsazení v mnoha českých pohádkách, zahrál si také v několika filmech a diváci televize Nova jej znají ze svého oblíbeného seriálu Ulice. Občas se objevuje v televizi také jako moderátor různých společenských akcí.

Václav Svoboda

Václav Svoboda je český především divadelní herec, objevil se také v několika známých filmech (Jak básníci přicházejí o iluze a jiné) a většině lidí se vryl do paměti díky jeho obsazení v seriálu Ulice.

Sandra Pogodová

Sandra Pogodová je česká herečka pocházející z Olomouce. Kromě činoherního herectví se objevuje v mnoha divadelních muzikálech. Získala pár rolí ve filmu a také je možné ji vidět v televizi – v televizních inscenacích nebo seriálech.  Jedná se o herečku, která se cítí dobře v komediální poloze, je tedy poměrně jasné, proč získala hlavní roli v českém sitcomu Helena, který vysílala televize Nova. Někteří lidé mohou znát Sandru jako moderátorku pořadu Dámský klub na radiu Frekvence 1.

Leoš Noha

Leoš Noha narodil roku 1968 v Ústí nad Labem. Jakožto rodák technického kraje se rozhodl vyučit se mechanikem a to v oblasti elektronických zařízení. Povolání ale brzy zahodil za hlavu.

Markéta Fialová

Markéta Fialová – stálá tvář televizní stanice Nova – nás již provádí od samotného vzniku televize. Pravidelně nás zdraví a informuje v pořadu Televizní noviny. Markéta fialová je velmi oblíbená a její pozice u diváků tv Nova je pevná a silná,i přesto z obrazovek postupně mizí.

Rey Koranteng

Rey Konranteng, pravým a celým jménem Reynolds, je úspěšným a oblíbeným moderátorem na televizi Nova, kde uvádí hlavní zpravodajkou relaci – Televizní Noviny. Na Nově ho ale můžete vidět i v dalších publicistických pořadech.

Lucie Borhyová

Známá moderátorka Lucie Borhyová patří mezi nejoblíbenější a nejsledovanější tváře televize Nova. Narodila se ve znamení berana – 16. dubna 1978 v Praze a od roku 1998 nastoupila do Novy jako moderátorka Televizních novin. Lucie ale není jen moderátorkou, má samozřejmě i osobní život a volné chvíle, které zaplňuje svými koníčky, mezi které neodmyslitelně patří fotografování, golf, malování nebo lyžování.