Markéta Častvaj

Markéta Častvaj, která je jinak známá jako Markéta Plánková (před svatbou s Danielem Častvajem), je další herečka, kterou televizní diváci znají především ze seriálu TV Nova Ordinace v Růžové zahradě. Markéta má dvě dcery – Agátu a Julii.

Radim Fiala

Radim Fiala je pro filmové diváky nepříliš známý český herec. Důvěrně jej budou znát především diváci televize Nova, protože se na tomto kanále pravidelně objevuje v seriálu Ordinace v Růžové zahradě. Radim Fiala je spíše divadelním hercem, který dlouhá léta spolupracuje s divadlem Husa na provázku sídlícím v Brně.

Dana Morávková

Dana Morávková je všestrannou českou divadelní, filmovou a televizní herečkou, kterou si dnes většina lidí vybaví díky její roli v seriálu televize Nova Ordinace v Růžové zahradě. Dana Morávková je také tvůrkyní spousty divadelních choreografií, působila v mnoha televizních pořadech a její hlas může být věrně známý velkému počtu diváků dabovaných filmů. V mládí zajímala o balet a krasobruslení.

Zlata Adamovská

Další výrazná tvář televize Nova patří Zlatě Adamovské. Narodila se devátého března 1959 v Praze. Řadí se mezi úspěšné české herečky a dabérky, přičemž ji můžeme vidět hlavně v pořadech TV Nova. Vedle televize se ale věnuje i hraní v divadle nebo dabování ženských rolí.

Jan Čenský

Velmi známý český herec Jan Čenský se narodil prvního května roku 1961 v Praze a proslavil se již v mládí a to jako nadějný herec princů a pohádkových hrdinů. Ale jeho herecká kariéra nabízí mnohem více.

Martin Pouva

Martin Pouva je známý především jako sportovní moderátor televize Nova. Dnes se objevuje ve Sportovních novinách v rámci pravidelných zpravodajských relací TV Nova. Kromě sportu patří mezi záliby Martina Pouvy také cestování a historie. Se svou bývalou manželkou Petrou mají dva syny, kteří se jmenují Dan a Robin.

Inna Puhajková

Inna Puhajková je dnes známá divákům televize Nova především jako moderátorka Sportovních novin. Než se ovšem stala moderátorkou, živila se Inna mimo jiné také jako modelka. Inna Puhájková se stává často terčem bulvárních novinářů a na internetu je k nalezení mnoho článků týkajících se jejich vztahů a problémů.

Emma Smetana

Herečka a muzikantka s dvojím občanstvím Emma Smetana (také Emma Smetanová), dcera hudebního producenta Jiřího Smetany a pedagožky a bývalé diplomatky Moniky MacDonagh-Pajerové, je dnes známá především jako televizní moderátorka a pracuje pro TV Nova.

Renáta Czadernová

Renata Czadernová se narodila druhého ledna roku 1985 v Ostravě. V současné době pracuje jako moderátorka v TV Nova, kde uvádí Televizní noviny spolu s Pertem Suchoněm. A že vás její krása udivuje? Není divu! Renáta je totiž bývalou modelkou a také druhou vicemiss České republiky z roku 2006.

Jaroslava Obermaierová

Jaroslava Obermaierová je českou divadelní, filmovou i televizní herečkou. Seznam filmů, na kterých se podílela, je velmi dlouhý. Stejně jako seznam televizních seriálů, v nichž si zahrála. K herectví se však Jaroslava dostala až poté, co zanechala své největší vášně z dětství – tedy tance. Dnes patří téměř neodmyslitelně k divácky úspěšnému seriálu TV Nova Ulice – většina televizních diváků si ji vybaví především odtud.