Pavla Tomicová

Pavla Tomicová je česká divadelní, filmová i televizní herečka, která je často obsazovaná do komediálních či tragikomických rolí – je zjevné, že ji tato poloha vyhovuje. Diváci televize Nova si ji mohou pamatovat ze seriálů jako je Ulice nebo také Gympl s (r)učením omezeným.

Kristýna Leichtová

Kristýna Leichtová je divadelní, filmovou i televizní herečkou. Pravděpodobně nejvýrazněji se zapsala do vědomí televizních diváků svou rolí v českém sitcomu televize Nova Comeback, kde hraje po boku Martina Dejdara a Tomáše Matonohy. Kristýna se také objevila  v seriálu Gympl s (r)učením omezeným – ten byl vysílaný rovněž na Nově. Kristýna je všestranně umělecky nadaná – kromě herectví se věnuje také tanci, zpěvu a výtvarnému umění.

Lucie Benešová

Česká herečka Lucie Benešová je velmi atraktivní pražská rodačka, kterou mohou pravidelně vídat divadelní, filmový i televizní diváci. Naposledy ji televizní diváci mohli sledovat na kanále televize Nova, kde byl vysílán rodinný seriál Gympl s (r)učením omezeným. Kromě hraní se Lucie věnuje také dabování a je patronkou sdružení Dejme šanci dětem.

Václav Kopta

Václav Kopta, známý jako herec dětských rolí, jehož zřejmě nejvýraznějším počinem navždy zůstane  role Radka Převrátila v rodinné komedii Sněženky a machři, se v posledních letech pokusil vrátit opět k filmovému médiu.

Zuzana Bydžovská

Zuzana Bydžovská se narodila devatenáctého října roku 1961 v Mostě. Velmi brzy se stala oblíbenou českou herečkou, kterou můžeme vidět jak ve filmech, seriálech televize Nova, ale také na divadelních prknech.  Jakožto herečce se jí dostalo hned několika ocenění, mezi ty nejlepší patří tři získaní Čeští lvi. Zuzana pochází z lékařské rodiny a v současné době má dvě děti.

Karel Heřmánek

Český herec Karel Heřmánek se narodil sedmnáctého října roku 1947 v Praze. Roku 1972 úspěšně absolvoval obor herectví na brněnské JAMU, tedy Janáčkově akademii múzických umění. V současné době je Karel Heřmánek velmi vytížený, ale se vším mu pomáhá jeho manželka moderátorka a bývalá televizní hlasatelka Hana Heřmánková.

Ondřej Brzobohatý

Ondřej Brzobohatý se narodil druhého února roku 1983 v Praze. Kromě toho, že se jedná o vynikajícího herce, věnuje se Ondřej i hudbě. Je totiž mimo jiné na svůj věk i uznávaným hudebním skladatelem a hudebníkem. Narodil se populárnímu českému herci Radoslavovi Brzobohatému a slovenské herečce Haně Gregorové. Už od mládí tíhl hlavně k hudbě, kdy se na základní umělecké škole (ZUŠce) učil hrát na housle.

Barbora Štěpánová

Barbora Štěpánková, rodačka z Prahy, je českou divadelní, filmovou a televizní herečkou. Kromě toho také moderovala některé televizní pořady. Dnes si ji většina diváků pravděpodobně vybaví podle její role v seriálu Ordinace v Růžové zahradě, který vysílá televize Nova.

Sandra Nováková

Sandra, která se narodila v dubnu roku 1982, absolvovala konzervatoř v Praze, kde studovala hudebně-dramatický obor. Její studium jí otevřelo cestu do divadla filmu i do televize. Později účinkovala v Divadle pod Palmovkou, Divadle Rokoko a také v A Studiu Rubín.

Ivana Jirešová

Ivana Jirešová je nepříliš známá česká herečka, která se do podvědomí televizních diváku dostala především svou dlouholetou rolí v Ordinaci v Růžové zahradě, kterou vysílá pravidelně televize Nova.