Petr Rychlý

Petr Rychlý, česká seriálová stálice, patří mezi ty kvalitní a velmi oblíbené herce, na které český divák nedá dopustit. Narodil se devátého srpna již v roce 1965, takže pamatuje hodně z Československa. Petr je aktuálně ženatý s Janou Rychlou, se kterou má syna Petra. Z předešlého manželství s Pavlou Rychlou má ovšem další dva syny.

Václav Postránecký

Václav Postránecký je dnes již klasickým hercem českých divadel a českého filmu a televize. Narodil se osmého září v Praze roku 1943. Kromě toho, že je herec a režisér, působí i jako divadelní pedagog.

Ilona Svobodová

Česká divadelní, filmová i televizní herečka Ilona Svobodová hrála v řadě filmů i televizních seriálů – nejvýrazněji na sebe v poslední době upozornila především v jednom ze stěžejních seriálu televize Nova Ulice. Filmový diváci mohou znát její hlas z mnoha česky dabovaných zahraničních filmů.

Patricie Solaříková

Herečku Patricii Solaříkovou uvedlo do širšího povědomí diváků především její obsazení v  seriálu TV Nova Ulice. Kromě toho si zahrála v dalších televizních seriálech (například Ranč u Zelené sedmy) a také v několika televizních filmech.

Michaela Badinková

Michaela Badinková je slovenská herečka, kterou čeští diváci znají především z filmu Jak Básníci neztrácejí naději a také z televizního seriálu Ulice vysílaného na Nově. Michaela se narodila roku 1979 na Slovensku a v Bratislavě studovala na místní konzervatoři. Po absolvování hudebně-dramatického oboru hrála v různých bratislavských divadlech, také se objevila na scéně v Nitře.

Ljuba Krbová

Ljuba Krbová se narodila pátého července v Hradci Králové roku 1958. Je českou herečkou, dabérkou a sportovkyní. Je šťastně vdaná za spisovatele a novináře Ondřeje Neffa. Vedle herectví a dabingu se ve svém volném čase věnuje čínskému bojovému umění wu-šu. V tom mimo jiné, což se málo ví, reprezentovala v roce 2001 Českou republiku, kde se umístila na vynikajícím čtrnáctém místě.

Dana Syslová

Dana Syslová je především divadelní herečkou a dabérkou. Kromě toho se věnuje natáčení seriálů (Ordinace v růžové zahradě a Ulice) objevovala se také pravidelně v různých televizních filmech.

Rudolf Hrušínský mladší

Dá se říci, že rodina Hrušínských je filmová. Ba co víc, jméno Rudolf Hrušinský nosí hned tři herci stejné rodiny a tak se občas pletou. Rudolf Hrušínský mladší se narodil pátého října roku 1946 v Praze. Je synem slavného českého herce Rudolfa Hrušínského staršího a otec Rudolfa Hrušínského nejmladšího.

Martin Dejdar

Martina Dejdara zná asi každý jako herce, hlavně pak v roli Ozzáka. Jak se k hraní a k postavě Ozzáka dostal? Martin se narodil jedenáctého března roku 1965 ve Vysokém Mýtě. Vedle toho, že je úspěšným a oblíbeným hercem, je stejně úspěšným dabérem, moderátorem ale také filmovým producentem. Jako producent pracoval například na filmu Panství (1999) nebo Eliška má ráda divočinu.

Dana Batulková

Dana je další českou divadelní a televizní herečkou, která si také zkusila zahrát pár rolí ve filmu (například se snímku Vrať se do hrobu). Televizní diváci ji znají například ze sitcomu Comeback (TV Nova) či seriálů Redakce, Náměstíčko, Hraběnky, Cesty domů nebo Gympl s (r)učením omezeným. Dana Batulková byla dříve vdaná za známého herce Davida Prachaře – spolu s ním má Dana syna Jakuba, který se stejně oba jeho rodiče věnuje herectví, kromě toho je také muzikantem.